Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Onur, devre arasına mutlu girmek istediklerini söyledi.
Kupadaki Eskişehir karşısında alınan galibiyetin baş mimarı Onur Recep Kıvrak, Galatasaray forvetlerine gözdağı verdi;"Bu kale geçilmez" dedi.
TEK HEDEF GALİBİYET
Bu akşamki Galatasaray maçı öncesi galibiyet yemini eden Trabzonspor'da başarılı file bekçisi Onur Recep Kıvrak, rakip forvetlere gözdağı verdi. Kupadaki Eskişehirspor karşısında inanılmaz kurtarışlar yapan ve 'Çin Seddi aşılır Onur aşılmaz' yorumları yaptıran başarılı kaleci, Galatasaray forvetlerine de geçit vermeyeceğini söyledi. Devre arasına moralli girmek istediklerini söyleyen Onur, "Bu maç bizim için çok önemli. Kazanmaktan başka düşüncemiz yok" dedi.
FARKI KAPATMALIYIZ
Taraftarlara yeni yıl hediyesi vermek istediklerini söyleyen Onur, "Bu maçta onlara çok ihtiyacımız var. Alacağımız galibiyeti onlara armağan etmek istiyoruz" diye konuştu. Rakip takımın ligin çok gol atan Trabzonspor'un ise ligin en az gol yiyen takımı olduğunu hatırlatan oyuncu, "Bizim en az gol yeme özelliğimiz bu maçta yine devam edecek. Ayrıca rakibimiz ile aradaki puan farkını kapatmamız için bu maç son derece önemli. İkinci yarıya avantajlı başlamalıyız" ifadelerini kullandı.