Trabzonsporun başarılı file bekçisi Onur, Elazığsporu yenmekten başka çıkar yollarının olmadığını söyledi.
FARK AZALACAKTI
Kritik bir maça çıkacaklarını belirten Onur, "Ligin ikinci yarısına yenilgiyle başlamamız olumsuz bir tablo oluşturdu. Geçen hafta yenseydik zirve ile aradaki puan farkı azalacaktı. Tüm bunları göz önüne alarak artık puan kaybetmek istemiyoruz. Elazığsporu yenmek zorundayız" dedi.
SÜNGER ÇEKMELİYİZ
Ligde ikinci yarının çok çekişmeli geçeceğini söyleyen Onur, "Puan tablosu da zaten bunu gösteriyor. Tüm takımların puanları birbirine yakın. Ama bizim hedefimiz her zaman zirve. Çünkü biz Trabzonsporuz. Elazığ maçıyla çıkışa geçmek ve geçmişe sünger çekmek istiyoruz. Elazığ karşısında galibiyetten başka alacağımız hiçbir sonuç bize yaramaz, aksine kötü bir tablo oluşturur" diye konuştu.