Teknik Direktör Ahmet Ertem, üç puana kilitlendiklerini söyledi.
MUTLAK GALİBİYET
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor'da Teknik Direktör Ahmet Ertem, hedeflerinin Kartal deplasmanından galibiyetle dönmek olduğunu söyledi. Ertem, ligin ilk maçında kendi saha ve seyircileri önünde Çankırıspor ile golsüz berabere kaldıklarını hatırlatarak, Kartal deplasmanında mutlak galibiyet hedeflediklerini kaydetti.
İYİ MÜCADELE
Sezona 1 puanla başladıklarını dile getiren Ertem, "Belki maçı kazanamadık ama görüntü olarak oyuncularımızın 90 dakika boyunca verdikleri mücadeleden, maçı kazanma arzularını son ana kadar sürdürme isteklerinden çok memnunum. Oynadığımız oyun, mücadelemiz gelecek adına bize ümit veriyor" dedi.