Teknik Direktör Ergün Penbe, Ünyespor maçı öncesi umutlu konuştu.
Penbe, Ligde ki konumumuz bize yakışmıyor. Polatlı Bugsaş karşısında etkili olamadık ancak Ünyespor karşısında mevcut durumu tersine çevirmek istiyoruz dedi.
BÜYÜK ÜZÜNTÜ
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta bir türlü istediği sonuçları alamayan Giresunsporda teknik direktör Ergün Penbe, özlenen Giresunsporu geri getirmek için mücadele ettiklerini belirterek, Bunun mücadelesini veriyoruz. Beklentilerin altında kaldık ancak bu durumu tersine çevirmek bizim elimizde diye konuştu.
KAYIP İSTEMİYOR
Artık puan kaybına tahammülleri kalmadığını belirten Penbe, Devre arasında ciddi bir yapılanmaya gittik. Kadromuzu değiştirdik. Mücadele olarak bir eksiğiz yok sadece skor anlamında hedefimizin uzağındayız. Ünyespor maçını kazanarak üzerimizde bu şanssızlığı aşmak ve yeniden ayağa kalkmak istiyoruz dedi.