Teknik Direktör Mehmet Birinci, Öne geçtiğimiz maçta farkı arttırabilseydik Anadolu Selçuklu karşısından üç puanla ayrılabilirdik dedi.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunsporda Teknik Direktör Mehmet Birinci, "Konya Anadolu Selçukluspor karşısında kaçan galibiyet bizleri üzdü" dedi. Birinci, "Maçın başlarında golü bularak öne geçtik. Golden sonra baskımızı artırdık ancak ikinci golü bir türlü bulamadık. Maçın ikinci yarısında kendi hatamızdan kalemizde beraberlik golünü gördük. İlerleyen dakikalarda galibiyet golünü bulmak için çabaladık. Ancak başarılı olamadık" diye konuştu. Kazanmak adına ellerinden geleni yaptıklarını belirten Birinci, "Sahadan 1 puanla ayrıldık. Kazanabileceğimiz bir maçta 2 puanı sahada bıraktık, bunun üzüntüsü içerisindeyiz" ifadelerini kullandı.