Trabzonspor'un genç savunmacısı Mustafa Yumlu, attığı goller sonrası açıklamalarda bulundu.
Bu sezon ilk kez gol sevinci yaşayan genç savunmacı, 3. maçımızı da kazandığımız için mutluyuz. Gol atmak ayrı bir mutluluk ama takımımın kazanması daha önemli. Kupada galibiyetler ile ikinci yarıya başlamamız moral açısından çok önemli. Şimdi Karabük maçını da kazanarak çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz diye konuştu.