Trabzonun parlayan yıldızı Adrian, Karabük maçında gol atmak istediğini söyledi.
CEZASI DOLDU
Trabzonsporda son haftalarda gösterdiği başarılı performans ile Teknik Direktör Şenol Güneşin önemli silahı olan ve attığı gollerle Bordo-Mavili takıma hayat veren Adrian, Karabük maçı öncesi iddialı. Adrian, ikinci yarıyı iple çektiklerini söylerken, gollerine devam edeceğini vurguladı. Kupadaki Mersin maçında kırmızı kart cezalısı olduğu için forma giymeyen Adrian, ''Cezam doldu, oynamaya hazırım'' ifadesini kullandı.
GÜNEŞ ŞANS VERİRSE
Ligin ilk yarısındaki istikrarlı performansını kupa maçlarına da yansıtan Adrian, attığı gollerle taraftarların beğenisini kazanırken, ''Umarım bu başarım ligin ikinci yarısında da devam eder. İyi bir hava yakaladım. Şu an formum yerinde. Ama daha da iyi olabilirim. Bunun için çok çalışıyorum. Hocam bana şans verdiği sürece elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Karabük maçında da gol atacağıma inanıyorum'' dedi.