Trabzonsporun Arjantinli yıldızı Gustavo Colman geleceğe umutla bakıyor.
UZAK DEĞİL
Trabzonsporda bu sezon gerek formsuzluğu gerekse sakatlığı nedeniyle tartışılan isimlerin başında gelen ancak Gaziantepspor maçında eski başarılı kimliğine bürünen Colman gelecekten oldukça umutlu. Zor bir sürecin ardından Gaziantepsporu yenerek üzerlerindeki sisli havayı dağıttıklarını açıklayan Arjantinli yıldız, güzel günlerin çok uzak olmadığını söyledi.
GEREKEN YAPILIR
Gaziantepspor maçındaki galibiyetin üzerine koyup Bordo-Mavili taraftarları mutlu etmeye devam etmeleri gerektiğini dile getiren Colman, Bu sezon lig çok istikrarsız geçiyor. Dolayısıyla bu durumu avantaja çevirmek bizim elimizde. Önümüzde çok önemli Sivas maçı var. Bu maçta alınacak 3 puanın bize kazanımlarının ne olacağının farkındayız. Gerekeni yapacağız dedi.