Teknik Direktör İncedal, Uyum sürecini atlattığımız zaman her şey istediğimiz gibi olacak dedi
Yeni sezon öncesi hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Gümüşhanesporda teknik direktör Yavuz İncedal, uyum sürecini atlattıkları zaman her şeyin istedikleri gibi olacağını söyledi.
Şuanda kendileri için tek olumsuzluğun uyum sorunu yaşamaları olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, Tabiki uyum sorunu da yaşamamız normal. Çünkü bu sezon 17-18 yeni oyuncu transfer ettik. Doğal olarak bu oyuncuların birbirlerine adapte olmaları içinde zamana ihtiyaç var. Uyum sürecini atlattığımız zaman ise her şey istediğimiz gibi olacak dedi.
Özellikle uyum sorununu ortadan gidermek için hazırlık maçlarına ağırlık verdiklerini de kaydeden İncedal, En son Pazarspor ile hazırlık maçında karşı karşıya geldik. Bu maçta bütün oyuncu grubunu değerlendirdik. Uyumun sağlanması için yaptığımız bir maçtı. Tabiki havanın sıcak oluşu çok kaliteli bir futbolu engellendi. Buna rağmen oyuncularımız artı yönleri çok daha iyiydi dedi. Bu sezon tek hedeflerinin ligi ilk 5 takım arasında tamamlamak olduğunu da kaydeden İncedal, Taraftarımızın da desteğiyle bu hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz diye konuştu.