Teknik Direktör Şenol Güneş, Videoton karşısında Karabük maçından farklı bir on bir sahaya sürdü
VİTTEK KULÜBEYE
UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında sahasında Macaristan temsilcisi Videotonu konuk eden Trabzonsporda Teknik Direktör Şenol Güneş, ligin ilk haftasında Karabükspor karşısında sahaya sürdüğü kadroda ciddi bir revizyona gitti. Karabük karşısında forma giymeyen Colman, Halil ve Bambayı ilk on birde oynatan Güneş, Vittek, Mustafa Yumluyu kulübeye çekti.
ONUR ŞANS BULDU
Kalede cezalı olan Tolganın yerine Onura şans veren deneyimli çalıştırıcı savunma dörtlüsünü Serkan, Celustka, Bamba ve Giraydan oluşturdu. Orta alanda Olcan, Volkan, Colman ve Zokorayı görevlendiren Güneş, Halili tek santrfor olarak sahaya sürdü. Teknik Direktör Şenol Güneş, Karabükspor karşısında kadroya almadığı Yasini ise Vıdeoton karşısında kadroya aldı.