Teknik Direktör Mustafa Denizli, Beşiktaş Başkanı Ormana cevap verdi.
Denizli, Yürek, Beşiktaş'ta o durumda başlamak mıdır, yoksa beşinci, altıncı sıradaki Rize'de devam etmek midir ? Bunu kamuoyunun taktirine bırakıyorum dedi.
KAMUOYU ÖĞRENEBİLİR
Çaykur Rizespor teknik direktörü Mustafa Denizli, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendisine yönelik olarak yaptığı, "Çaykur Rize'ye gitmeye cesaret edenler Fatih Terim'in karşısına çıkmaya cesaret edemedi" açıklamasına cevap verdi. Bir teknik direktörün kulüp başkanı ile polemiğe girmesinin doğru olmadığını ifade eden Denizli, şunları söyledi: Fakat bazı şeylere de açıklık getirilmesinde fayda var. Benim Sayın Başkan ile yaptığım toplantıda kelime kelime ne konuştuğumuz arzu ederse kamuoyu öğrenebilir, gizli kalacak bir şey değildir.
AÇIKLIK GETİRDİ
Sadece bir konuda kişisel olduğu için, gazete manşetlerinde yer aldığı için açıklık getirmek istiyorum. Kamuoyu beni yıllardır bilir ve takip eder. Yürek, Beşiktaş'ta o durumda başlamak mıdır, yoksa beşinci, altıncı sıradaki Rize'de devam etmek midir? Bunu kamuoyunun taktirine bırakıyorum. Hangisi cesaret, hangisi korku işidir. Kamuoyu bunu iyi değerlendirir.
ORTAK ARKADAŞIMIZ
Orman'ın yaptığı açıklamada diğer hiçbir konuya değinmek istemediğini dile getiren Denizli, Farklı konularla ilgili istenirse açıklama yapılır. Bu konu iki kişi arasında yapılan bir görüşme değil. İkimizin de ortak arkadaşı, dostu olan bir şahsın bulunduğu ortamda görüşme yapıldı. Gerekirse orada yapılan konuşmaları da tek tek kamuoyuna sunarız. O zaman kamuoyu daha iyi aydınlanır şeklinde konuştu.