Trabzonsporun başarılı stoperi Mustafa Yumlu, ligin ikinci yarısına odaklandıklarını söyledi.
MORAL OLDU
İlk yarıda kaybedilen puanları ikinci yarıda telafi edeceklerini belirten Mustafa, "Taraftarlarımız merak etmesin. Onlara özledikleri Trabzonsporu izlettireceğiz" diye konuştu. Devre arasını iyi değerlendirdiklerinin altını çizen Mustafa, "Yeni bir hava yakaladık. Özellikle kupa maçlarında iyi performans sergiledik. Bu da bize lig öncesi moral oldu" dedi.
DESTEK OLSUNLAR
Mersin İdmanyurdu ile son oynanan kupa maçında iki gol atarak galibiyetin baş mimarı olan Mustafa, "Önemli olan gol atmak değildi. Ama benim gollerimle kazanmak ayrı bir sevinç yaşattı. İnşallah bu başarımı ligde de sürdüreceğim. Şimdi önümüzde Karabük ile oynayacağımız lig maçı var. Bu maçı düşünüyoruz. Rakibimizi Avni Akerden eli boş göndermek için elimizden geleni yapacağız. Taraftarlarımızdan bu maçta 90 dakika bize destek olmalarını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.