Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, sahada doksan dakika mücadele ederek mutlu sona ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. Ofspor İzmir yolculuğuna bugün çı
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Ofspor cumartesi günü oynayacağı Altınordu maçının hazırlıklarını dün yaptığı son çalışmayla tamamladı. İlk haftayı BUGSAŞ ile berabere kalarak bitiren Bordo-Mavililer bu sabah erken saatlerde İzmire hareket edecek. Ofspor Teknik Direktörü Tolgay Kerimoğlu, Trabzona mutlu dönmeyi hedeflediklerini söyledi.
HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
Kerimoğlu, "Ligdeki ilk galibiyetimizi Altınordu karşısında almak istiyoruz. Tüm hafta boyunca futbolcularımla yaptığımız görüşmelerde bu maçı nasıl kazanacağımızın hesaplarını yaptık. Son hazırlıklarımızı da kendi tesislerimizde tamamladık. Sahaya 90 dakika boyunca kazanma arzusunu yansıtan, mücadelesini üst seviyede tutan bir ekip görüntüsü vereceğiz" diye konuştu.