Bu sezon ligdeki ilk golünü önceki akşam Kayserispor maçında atan Marc Janko, artık istikrarlı bir şekilde formayı sırtlamak istiyor.
Bordo-Mavili takımda 4 teknik adamla çalıştığını ama kulübeye hapsolduğunu ifade eden Janko, şunları söyledi: "Yedek kaldığım için ritmimi bulmakta zorlandım. Son haftalarda şans bulmaya başladım ve bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyorum. Yeniden konsantre olmak ve takıma girmek için savaşmaya devam edeceğim."