FATSA Belediyespor'da geçen sezon takımla ligi tamamlayan ve sözleşmesi biten teknik direktör Bekir Ozan Has ile her konuda anlaşmaya varıldığı öğrenildi.
Yeni sezon planlamalarını yönetim kurulu ile birlikte yapan genç çalıştırıcının resmi sözleşmeyi önümüzdeki günlerde atacağı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon Bekir Ozan Has takımın başında 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştı.
EROL TAŞKIN