ALİ Durağı Gençlikspor Kulübü Başkanı Tuncay Yılmaz, başkanlık görevinden ayrıldığını açıkladı.
Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada "Ali Durağı Gençlikspor Kulübünde 2023-2024 sezonunda yürüttüğüm Başkanlık görevine, önümüzdeki sezon yoğun iş temposu ve mental olarak çok yorulduğum için devam etmeme kararı aldım. Sözü uzatmaya gerek yok; her zaman sahanın içinde kalarak onurumuzla mücadele ettik” diye konuştu.
SAFİYE SELÇUK