Teknik Direktör Tolunay Kafkas kadro üzerinde köklü bir değişime gitti.
İstanbul BB karşısında kadro üzerinde köklü bir değişime giden Teknik Direktör Tolunay Kafkas, ilk kez 3 yabancı ile sahada yer aldı. Bambayı gönderen Kafkas Zokorayı da kulübeye çekti. Kafkas, sahaya Onur, Serkan, Abdullah Karmil, Celustka, Cech, Aykut, Soner, Adrian, Volkan, Olcan ve Halil onbiriyle çıktı. Özellikle savunma hattında revizyona giden deneyimli teknik adam Kasımpaşa ile oynanan lig maçında sağ bek oynadığı için karşılaşmayı tamamlayamayan ve o günden bu yana kadroda yer bulamayan Abdullah Karmile stoper mevkisinde ilk kez görev verdi. Bu arada Giray kart cezalısı, Bamba gönderildi, Mustafa ise sakatlığı nedeniyle tribüne çıktı.