Trabzon Kanunisporda transfer çalışmaları devam ediyor.
GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Yeni sezonda ligde ses getirecek bir takım oluşturmak için harekete geçen Trabzon Kanunisporda transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-Mavi-Beyazlı yönetim ve Sportif Direktör Fethi Türkoğlunun transfer görüşmelerini yoğun şekilde sürdürdüğü bildirildi.
LİSTE BELİ
Öte yandan yurt içinde transfer çalışmalarını sürdüren Trabzon temsilcisinin yurt dışında da arayış içinde olduğu öğrenildi. Bordo-Mavi-Beyazlıların özellikle Almanya ve Belçikada yaşayan genç ve gelecek vaat eden futbolcuları takibe aldığı ifade edildi. Trabzon Kanunisporun yeni sezonda gurbetçi 3-4 oyuncuyu kadroya katabileceği belirtildi.