Onur Recep Kıvrak, yarın oynayacakları Kardemir Karabük maçını kazanarak moral bulacaklarını söyledi.
Bordo-mavili takımın tecrübeli file bekçisi Onur Recep Kıvrak, yarın oynayacakları Kardemir Karabük maçını kazanarak moral bulacaklarını söyledi. Beşiktaş ve Akhisar deplasmanlarında alınan yenilgileri telafi etmek amacında olduklarını belirten kaptan, "Takım arkadaşlarım adına taraftara söz veriyorum. Bu maçı alacağız" ifadesini kullandı.