Teknik Direktör Engin Korukır oyuncularını Karşıyaka maçına motive ediyor.
PTT 1. Ligde yarın sahasında Karşıyaka ile karşılaşacak olan Çaykur Rizespor, dün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. Taktik ağırlıklı geçen çalışmada Teknik Direktör Engin Korukır oyuncularını sık sık uyardı. Hafta boyunca oyuncularıyla yakından ilgilenen deneyimli çalıştırıcı oyuncularını bu zorlu maça motive ediyor.