Bu sezon deplasmanda oynadığı 4 maçta 9 puan kaybeden Trabzonsporda genç oyuncu Emre, Şimdi deplasmanda kazanma zamanı dedi.
KENDİMİZE GELECEĞİZ
Trabzonsporun genç oyuncusu Emre Güral, Pazartesi günü deplasmanda oynanacak olan Medical Park Antalyaspor maçı öncesi oldukça iddialı. Bordo-Mavili takım ile ilk resmi maçına geçen hafta Bursaspor karşısında çıkan 20 dakika oynadığı maçtaki futboluyla beğeni toplayan Emre, Antalyayı yenip kendimize geleceğiz dedi.
BİZ TRABZONSPORUZ
Antalyasporun ligin formda takımlarından olduğunu söyleyen Emre, Zirve ortağı konumundalar. Fakat bu bizi endişelendirmiyor. Çünkü biz Trabzonsporuz. Kazanıp üzerimizdeki karabulutları dağıtacağız. Ayrıca Antalyaspor karşısında bu sezonki ilk deplasman zaferine imza atacağız. Buna inanıyorum diye konuştu.