Trabzonspor yüzme takımı Marmariste fırtına gibi esmek istiyor.
18 SPORCU İLE KATILIYORLAR
2-3 Şubat tarihleri arasında Marmariste düzenlenecek olan 11-12 Yaş geleceğin şampiyon kulaçları Marmariste buluşuyor uluslararası yüzme turnuvasında mücadele edecek olan Trabzonspor yüzme takımı oldukça iddialı. Turnuvada Türkiyenin seçkin kulüplerinin yanı sıra yabancı kulüplerde katılım gösterecek. Bordo-Mavili kulüp ise 9u bayan olmak üzere 18 sporcuyla bu önemli turnuvada madalya avına çıkacak.
İYİ DURUMDAYIZ
Antrenör Hüseyin Özer Anadolunun en büyüğü olarak katılacakları turnuvada üzerlerine büyük bir yük aldıklarını ifade ederek, iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Sporcularımızın performansları üst düzeyde. Turnuvada kendimize yakışan oyunu ortaya koyarak Marmariste Trabzonun gücünü herkese göstereceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın dedi.
BİZE GÜVENİN
Bordo-Mavili sporcular Marmariste iyi bir yarış çıkaracaklarını ifade ederek, Bize güvenenleri mahcup etmemek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Biz kendimize güveriyoruz. Marmariste Trabzonsporun gücünü herkese göstereceğiz diye konuştular.