Trabzon Yıldız Erkekler Futsal Şampiyonası final müsabakasıyla son buldu.
NEFES KESTİLER
Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen Yıldız Erkekler Futsal İl Şampiyonası tamamlandı. Şampiyona Mehmet Akif Ersoy Spor kompleksi içersinde bulunan Çok Amaçlı Spor Salonunda oynandı.
UZATMADA GÜLDÜLER
Final maçında normal süresi 3-3 biten maçın ardından penaltı atışları sonrası Merkez Ata İlköğretim mutlu sona ulaştı. İkinci Merkez Konaklar İlköğretim olurken şampiyonada üçüncülüğe ise Osman Altuntaş İlköğretim ulaştı. Dereceye giren okullara madalya ve kupaları protokol tarafından verildi.