Trabzon Amatör Kümede dün oynanan karşılaşmalarda yeşil sahalara yakışmayan görüntüler yaşandı
Amatör Kümenin karanlık günü. Trabzon 1. ve 2. Amatör Kümede dün Yavuz Selim Sahasında art arda oynanan 2 karşılaşmada yeşil sahalara yakışmayan görüntüler yaşandı. Trabzon Yalıspor ile İl Özel İdare arasında oynanan mücadelesinin devre arasında iki takım antrenörleri tartıştı. Kısa süreli gerginliklerde itiş kalkışın ardından araya giren güvenlik güçleri olayların büyümesine engel olurdu. Bu mücadeleden hemen sonra oynanan 1. Amatör Küme, DSİ Karadeniz-Necmiati maçında da benzer görüntüler yaşandı. Gergin geçen mücadelenin ikinci yarısında oyuncular arasındaki yaşananlar büyümediyse de yeşil sahalardaki bu görüntüler izleyenleri hayrete düşürdü.