Onur Recep Kıvrak, Ordusporu yenmek zorunda olduklarını söyledi.
Onur, Orduspor karşılaşmasının önemine değinerek, "Zorlu günleri aşmak için bu maçı kazanmalıyız. Taraftarlarımızın desteğine çok ihtiyacımız var" dedi.
KENETLENDİK
Trabzonsporun başarılı eldiveni Onur Recep Kıvrak, artık puan kaybına tahammüllerinin kalmadığını söyledi. Ordusporu yenip rahat nefes almak istediklerinin altını çizen Onur, "Trabzonspor büyük bir camia ve biz bu zorlukları aşacak güce sahibiz. Önümüzde mutlaka kazanılması gereken bir maç var. Biz bu maçtan zaferle ayrılmak için kenetlendik" dedi.
ÇEKİŞMELİ OLACAK
Ordusporun da bulunduğu konum itibariyle karşılaşmanın çok çekişmeli geçeceğine inandığını belirten başarılı file bekçisi, şunları kaydetti: "Taraftarlarımızın da desteğiyle bu maçı kazanacak güce sahibiz. İyi bir takım olduğumuzu bu maçta bir kez daha göstereceğiz. Ligde kalan haftalarda sıkıntı yaşamak istemiyoruz. Camiamızın beklentilerine karşılık vereceğiz."