Ligin ikinci yarısının ilk maçı için Kuşadasında kampa girdiler.
İZİN BİTTİ
Ofsporda Antalya kampının ardından verilen iki günlük izin sona erdi. Trabzon ekibi ikinci etap kamp çalışmaları için dün Kuşadasında toplandı. Bugünden itibaren hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek olan Bordo-Mavi-Beyazlılar, ikinci yarının ilk maçı olan Altay maçını düşünecek.
MAÇ HAVASI
Altay maçına kadar Kuşadasında kamp yapacak olan Ofsporda Teknik Direktör Tolgay Kerimoğlu, bu haftayı teknik ve taktik ağırlıklı antrenmanlarla geçireceklerini söyledi. Kerimoğlu, Antalyada güç depoladıklarını hatırlatarak, Artık maç haftasına girdik ve hazırlıklarımızı buna göre yapacağız dedi.