Ligde 9 puanla 12. Sırada bulunan Ofspor, bu maçı kazanarak üst sıralara doğru tırmanışa geçmeyi hedefliyor.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta 9. Hafta mücadelesinde Ofspor, bugün deplasmanda Kırklareli ile kozlarını paylaşacak. Hafta içersinde Ziraat Türkiye Kupasında elenmesine rağmen Beşiktaşa kök söktüren Bordo-Mavi-Beyazlılar, ligde de aynı motivasyonla Kırklar eli maçını kayıpsız geçmek istiyor. Saat 13.30 da başalayacak olan zorlu 90 dakikada Cihan Burgan düdük çalacak.
Ofspor Asbaşkanı Yunus Hacıahmetoğlu motivasyonlarının üst düzeyde olduğunu belirterek, Beşiktaş maçında taraftarımıza izlettiğimiz Ofsporu bu maçta da izlettireceğiz. O performansımızı Kırklareli karşısında galip gelerek taçlandırmak istiyoruz dedi. Hacıahmetoğlu, Arslan ve H.İbrahimin sakatlıkları nedeniyle bu karşılaşmada görev alamayacağını sözlerine ekledi.