Lige Antalyada hazırlanan Bordo-Mavili futbolcular, takımı layık olduğu noktaya getirecekleri yönünde söz verdi.
İlk yarıyı 22 puanla 10. sırada bitiren Ofspor, ikinci yarıya bomba gibi hazırlanıyor. Lige ağırlığını koyarak üst sıraları hedefleyen Bordo-Mavili ekipte futbolcular, tek yürek olarak başarı sözü verdi. İkinci yarının daha farklı olacağını ifade eden futbolcular, Üst sıralardaki takımlarla aramızda fazla puan farkı yok. İkinci yarının başlarında sergileyeceğimiz performansla yarışa ortak olmak istiyoruz dedi.
Bordo-Mavili futbolcular, Takımımızda iyi bir arkadaşlık var. Aile ortamı içinde çalışıyoruz. Hepimiz camiamızı mutlu etmek için çaba sarf ediyoruz. Zorlu maratona bomba gibi girmeyi planlıyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor. Taraftarlarımızın da ikinci yarıda bizlere destek vereceğini ve istenilen noktaya geleceğimizi düşünüyoruz. Play-off oynamayı amaçlıyoruz ifadelerini kullandı.