Trabzonsporda dün akşam ön plana çıkan oyunculardan biri de Olcan Adın oldu.
Başarılı futbolcu hem sağ hem sol kanatta olumlu işler yaparken takımına iki kez penaltı kazandırdı. 59. dakikada Deniz Barışın müdahalesiyle ceza sahasında düşen Olcan takımına penaltı kazandırırken Saparanın kullandığı penaltı atışını Antalya kalecisi kurtardı. Maçın 62. dakikasında bu kez kaleci tarafından düşürülen Olcan Trabzona bir penaltı daha kazandırdı. Bu atışı kullanan Adrian ise meşin yuvarlağı filelerle buluşturdu.