Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, lig maçlarında da takımından aynı başarıyı bekliyor.
HATALAR KAPANACAK
Lig öncesi Bordo-Mavili takımın kupada 3te 3 yapmasının keyfini yaşayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, lig maçlarında da takımından aynı başarıyı bekliyor. Ligin ilk yarısının kendileri açısından iyi geçmediğini yineleyen Şener, ''Bu süreçte beklentilerin altında kaldık. İkinci yarıda ise bütün hatalarımızı kapatıp, daha iyi sonuçlar almak istiyoruz. Rakiplerimizden geride kalmadan aynı mücadeleyi sürdüreceğiz'' dedi.
SERİYİ SÜRDÜRMELİYİZ
Transfer döneminde birkaç takviye gerekebileceğini söyleyen Şener, ''Burada önceliğimiz elimizdeki fazla sayıda yabancı oyuncudan uygun olanlarını göndermek ve yerlerine yeni isim katmak olacaktır. Bunun için çalışmalarımız var. Ligin ikinci yarısına kupa maçlarıyla iyi bir giriş yaptık. Ligde üst üste galibiyetler alırsak olumsuz havayı dağıtmış oluruz. Bu seriye evimizde oynayacağımız Karabükspor maçıyla başlamak istiyoruz'' diye konuştu.