Ligde kalma yolunda Sarı-Lacivertli ekiple hayati bir maça çıkacak olan Ordusporda bütün hesaplar üç puan üzerine yapılıyor.
UMUT OLACAK
Sezona Avrupa hedefiyle başlayan ancak bu düşüncesinin çok uzağında kalarak ligde kalma mücadelesi veren Ordusporda gözler bu hafta sonu sahasında oynayacağı Fenerbahçe maçına çevrildi. Şampiyonluk mücadelesi veren rakibi karşısında galibiyetten başka bir şey düşünmeyen Mor-Beyazlılar, kötü gidişe bir dur demek ve biraz olsun rahat bir nefes almak istiyor.
KADER MAÇI
Antrenmanlarda futbolcularıyla yakından ilgilenen Teknik Direktör Hector Cuper, bu maçın kendileri için var olma maçı olduğunu belirterek, Bu karşılaşmada bizim için tek bir alternatif var oda kazanmak. Ligde bulunduğumuz konum ortada. İstemediğimiz bir yerdeyiz. Telafisi olamayan maçlar oynuyoruz. Bu durumu düzeltmek istiyorsak Fenerbahçe maçı bizim için iyi bir başlangıç olmalı dedi.