Teknik Direktör Erkan Sözeri, ne kadar iyi bir takım olduklarını göstereceklerini söyledi.
GÜVENİM TAM
PTT 1. Ligin ikinci haftasında taraftarı önünde Mersin İdmanyurdu ile berabere kalan Ordusporda teknik patron Erkan Sözeri, oyuncularına güvendiğini ve iyi bir takım oladuklarını söyledi. Sözeri, Mersin karşısında kazanmak istiyorduk ancak başaramadık. Bu sonuç takımımızın sıkıntı yaşayacağı anlamına gelmez dedi.
HEDEFİMİZ BELLİ
Sözeri, Bizi başarıya taşıyacağına inandığımız oyunculardan kurulu bir takım yaptık. Bir maçlık sonuç bu takıma olan güvenimizi azaltmaz. Orduspor bu sezon hedefe oynayacaktır. Mersin karşılaşmasında iyi mücadele etmemize karşın gol yollarında sonuca gidemedik. Bunu ilerleyen haftalarda çözeceğiz diye konuştu.