Ligde zirve yarışındaki iddiasını kaybetmek istemeyen Mor-Beyazlılar Sivasa bileniyor
Geçtiğimiz hafta Gaziantep deplasmanında ligdeki ilk mağlubiyetini alan Orduspor, yarın sahasında oynayacağı Sivasspor maçıyla yara saracak.
Spor Toto Süper Ligde geçtiğimiz hafta Gaziantep deplasmanında3-0 mağlup olarak namağlup ünvanını kaybeden Orduspor, gözünü Sivasspor maçına çevirdi. Önceki gün Ziraat Türkiye Kupasında Sancaktepe karşısında turlayan Mor-Beyazlı ekip bu galibiyetin moraliyle Kırmızı-Beyazlı ekibi de devirerek ligde zirve yolunda bir kayıp daha yaşamak istemiyor.
Sivasspor karşısında mutlak galibiyet hesapları yapan Mor-Beyazlı ekip evinde aldığı başarılı sonuçlara bir yenisini daha eklemek istiyor. Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, hedeflerinden sapmadıklarını belirterek, Ligde ilk beş hedefimize ulaşmak için çalışıyoruz. BU güne kadar neler yapabileceğimiz gösterdik. Sİvasspor maçını da kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz dedi.