Ligde ateş hattından uzak kalmak isteyen Orduspor, Elazığı devirip sıkıntılı bölgeden uzaklaşarak rahat bir nefes almak amacında.
KRİTİK SINAV
Spor Toto Süper Ligde pazar günü deplasmanda Elazığspor ile hayati bir maça çıkacak olan Ordusporda gözler bu maça çevrilmiş durumda. Ligde sıkıntıya düşmek istemeyen Mor-Beyazlı ekip ligde kalma mücadelesi veren ve sadece 2 puan altında bulunan rakibini devirerek ateş hattından uzak kalmayı hedefliyor.
İLKİ BAŞARACAĞIZ
Geçtiğimiz hafta Karabükspor karşısında aldığı galibiyetle moral bulan Orduspor, bir galibiyet serisi yakalayarak üst sıralara tırmanmak amacında. Bu sezon hiçbir deplasmanda üç puan sevinci yaşayamayan Mor-Beyazlılar bu kritik deplasmandan galip dönerek şeytanın bacağını kırmak istiyor.