Trabzonspor taraftarları, şike soruşturmasının ardından haklarını aramaya devam ediyor.
Taraftarlar, Hayde! Bir ateş de sen yak! sloganıyla başlattıkları kampanya ile PFDK üyeleri hakkında çeşitli illerde görevi kötüye kullanma iddiasıyla suç duyusunda bulunuyor. Konuyla ilgili olarak Trabzonspor Taraftarlar Birliği - BordoMavi.Net internet sitesinden yapılan duyuruda: Biz var oldukça bu dava sonuçsuz ve sahipsiz kalmayacaktır denildi.