Ligde istediği sonuçları elde edemeyen 1461 Trabzon, Denizli önünde şov yaparak ağabeyleri gibi Avni Akerin yenilmezlik unvanını korudu.
PTT 1. Lig'in 21. haftasında Denizlispor'u ağırlayan 1461 Trabzon, rakibini 5-1 mağlup etti. Bu sezon ilk kez Hüseyin Avni Aker Stadında sahne alan Bordo-Mavi-Beyazlılar, Trabzonsporun bu sezon sahasında yakaladığı yenilmezlik geleneğini de sürdürdü. 1461 Trabzon'a galibiyeti getiren golleri 15 ve 71'nci dakikalarda Barış Memiş, 55'inci dakikada Berk Neziroğulları, 57'nci dakikada penaltıdan Batuhan Artarslan ve 81'inci dakikada Mustafa Tiryaki kaydetti.
HAKEMLER: Deniz Ateş Bitnel***, Engin Erdem***, Nurettin Çiçek***
1461 TRABZON: Bora***, Göksu ***(Dk. 78 Mehmet*), Berk***, Hasan***, Mustafa ***(Dk. 83 Emre *), Barış ***(Dk. 74 Teoman**), Alim***, Jeblin***, Mehmet***, Aytaç***, Oktay***
DENİZLİSPOR: Ozan**, Serdar**, Kahe**, Mustafa**, Süleyman **(Dk. 46 Ömer**), Yenal **(Dk. 74 Onur**), Saşa**, Mert**, Barış**, Levent **(Dk. 46 Şevki**), Mehmet**
GOLLER: Dk. 15-71 Barış, Dk. 55 Berk, Dk. 57 Hasan, Dk. 82 Mustafa (1461 Trabzon), Dk. 90+1 Kahe (Denizlispor)
KIRMIZI KART: Dk. 90+1 Aytaç (1461 Trabzon)