Teknik Direktör Giray Bulak ile yollarını ayıran Rizespor, bugün 4 isimle görüşecek
Teknik direktör sorununu en kısa sürede çözmek isteyen Yeşil-Mavili yönetim bugün Osman Özdemir, Bahri Kaya, Engin Korukır ve Erol Azgın ile görüşecek
GÖRÜŞMELER BAŞLADI
Giray Bulak ile yola devam kararının alınmasının ardından fikir ayrılığına düşen ve deneyimli çalıştırıcıyla yollarını ayıran Çaykur Rizesporda yönetim bugün birçok isimle görüşecek. Takımın başına geçecek isimler konusunda elinde geniş bir liste bulunan Yeşil-Mavili kulüp yönetimi bugün 4 teknik adamla anlaşma zemini arayacak.
ARAYIŞ SÜRÜYOR
Teknik Direktör Giray Bulakın ayrılmasının ardından öncelikli olarak belirlenen 4 isimle görüşecek olan Çaykur Rizespor yönetimi Osman Özdemir, Bahri Kaya, Engin Korukır ve Erol Azgın dörtlüsüyle masaya oturacak. Bu isimlerden birini takımın başına getirmek isteyen yönetim bu konuyu en kısa sürede çözmeyi planlıyor.
B PLANI HAZIR
Bu dört isimle de anlaşma sağlanamaması durumunda B planını devreye sokacak olan Çaykur Rizespor yönetimi Ziya Doğan veya Kadir Özcana yönelecek. Yeşil-Mavililer bu hafta içerisinde takımın başına birini getirerek transfere yönelmeyi planlıyor.