Teknik Direktör Engin Korukır, 5 maçta 10 puan az ama bizim için kötü değil diye konuştu
TELAŞ YAPINCA
Samsunspor karşısında zorda olsa kazanarak haftayı 3 puanla kapatan Rizesporda keyifleri yerine getirdi. Samsun maçının zor geçtiğini belirten Engin Korukır, ''İlk devre istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Değişikliklerden sonra top bizde kaldı. İyi işler yaptık. Son 10 dakika geri çekilme telaşı işimizi zorlaştırdı. Son dakikalarda pozisyon verdik. Beş maç 10 puan bize göre az ama kötü de değil'' dedi.
TEK SORUMLU BENİM
İşlerin iyi gitmemesinin sorumlusunun ve hataların kendisinin iyi uygulama yapamamasından kaynaklandığını dile getiren Korukır, ''Takım iyi çalışmıyorsa bunun sorumlusu benim. Eğer çok pozisyon veriyorsak bunun da sorumlusu benim. Çok fazla sakatımız var. Bunlar bizi doğal olarak etkiliyor. Tam kadro olunca elimiz daha da güçlenecek'' ifadesini kullandı.