Onur, Güneşten forma bekliyor
Trabzonspor'da geçen sezon kaleyi Tolga Zengine kaptıran Onur Recep Kıvrak, bu sezon oldukça hırslı görünüyor. Formayı geri almakta kararlı olan genç file bekçisi, kamptaki performansıyla hazır olduğunu ispatlarken Teknik Direktör Şenol Güneşten forma bekliyor.
Hemen hemen tüm hazırlık maçlarında oynayan Onur, ligde de kaleyi teslim alacağına inanıyor. Başarılı eldiven, sabrettiğini ve çok çalıştığını söyleyerek, Şimdi formayı geri alma zamanı geldi. Benim için kamp çok iyi geçti. Umarım lig de çok güzel geçer. Takım olarak epey yol aldık. Ligde, Avrupada ve Türkiye Kupasında zorlu bir maraton bizi bekliyor. Bu maçlarda iyi mücadele edip Trabzonsporu hak ettiği yerlere taşımaya çalışacağız ifadelerini kullandı.