Trabzon Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği final mücadeleleriyle sona erdi.
NEFES KESTİLER
Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan, Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle organize edilen 2012-2013 Küçük Erkekler Futbol İl Şampiyonası dün oynanan müsabakalarıyla sona erdi. Yomra Suni Çim Sahasında yapılan şampiyonada birinci Ali Kemal Aktürk oldu. İkinci Zehra Kitapçıoğlu olurken Beşikdüzü Şehit Gürhan Yardım üçüncülükle yetindi.
BAŞARI DİLEDİ
Şampiyon Ali Kemal Aktürk Trabzonu gruplarda temsil etme hakkı kazanırken müsabakaların ardından yapılan törenle derece elde eden ekiplere kupa ve madalyalar verildi. Kupa ve madalyaları Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Birdal Öztürk verirken Öztürk derece elde edene ekipleri tebrik etti. Öztürk ayrıca Gruplarda şampiyon Ali Kemal Aktürk İlköğretime başarılar diledi.