Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, Dünya Kick Boks Şampiyonu Nagihan Kalyoncuyu makamında kabul ederek ödüllendirdi.
Geçtiğimiz ay Slovakyada yapılan Kick Boks Şampiyonasında 56 kilogramda genç bayanlarda dünya şampiyonu olan Nagihan Kalyoncu Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcıyı ziyaret etti. Yazıcı, Trabzonlu genç sporcuyu tebrik ederek Ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Nagihan Kalyoncu Milli Takımda tarihi bir başarıya imza atmıştır. Kick Boks ailesinin bütün fertlerine, antrenör, hakem, idareci, sporcu ve sporcu velilerine kutluyorum dedi. Dünya Kick Boks Şampiyonu Nagihan Kalyoncu da kendisine güvenenleri mahcup etmediği için mutlu olduğunu söyledi.