Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, yeni sezonda hedeflerinin zirve olduğunu söyledi.
HEDEFİMİZ BELLİ
PTT 1. Ligde geçtiğimiz sezon maddi sıkıntıların yanında sportif başarısızlıkla da anılan Samsunspor, yeni sezondan hayli umutlu. Takımın başına geçen deneyimli teknik adam Hüseyin Kalpar, Samsunsporu el birliğiyle eski günlerine döndürmek için ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi.
STARTI VERDİK
Sezon hazırlıklarının startını verdiklerini belirten Kalpar, Sezon hazırlıklarımızı bu düşünce sistemiyle sürdürüyoruz. Samsun, potansiyeli olan bir şehir. Ben de her zaman hedefleri olan birisiyim. Bu nedenle yeni sezonda hedefe oynayan bir takım olacağız. Taraftarımızın içi rahat olsun. Bize destek olsunlar. Onları mutlu edeceğiz dedi.