Ligde kalmayı garantileyen Kırmızı-Beyazlı ekip, ibreyi sahasında oynayacağı Adana Demirspor maçına çevirdi.
Geçtiğimiz hafta deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyesini devirerek ligde kalmayı garantileyen ve 4 haftalık galibiyet hasretini dindiren Samsunsporda yüzler gülüyor. Bu hafta sonu sahasında oynayacağı Adana Demirspor maçına kilitlenen Kırmızı-Beyazlılar, sezonun son haftasında Adana Demiri devirerek ligi üç puanla tamamlamak istiyor. Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, sezonu taraftarları önünde üç puanla tamamlamak istediklerini belirterek, "Ligde kalmayı başardık. Zor şartlar altında mücadele ettik. Zorlu lig maratonunu bu hafta oynayacağımız son maçla tamamlayacağız. Amacımız ligi galibiyetle bitirmek" dedi.