Teknik direktör Akçayın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran Mustafa Yumlu, bu sezonki performansı ile de dikkatleri üzerine çekti.
Mustafa Yumlu, performansının takımın başarısına endeksli olduğunu belirterek şöyle dedi: "Avrupa maçlarında elde ettiğimiz iyi sonuçlar hepimizi mutlu ediyor. Aynı başarıyı ligde de göstermeliyiz. Çaykur Rizespor maçı bu anlamda bizim için önemli. Kendi seyircimiz önünde taraftarlarımıza galibiyet armağan etmek istiyoruz. Kukesi galibiyetiyle Beşiktaş maçını bir nebze olsun unutturduk ancak Çaykur Rizespor karşısında galip gelip, bunu perçinlemeliyiz."