Trabzonspor Kulübü resmi sitesinden Şenol Güneş'e teşekkür mesajı yayınlandı.
İşte kulüp resmi sitesinden yayonlanan o mesaj; "Kulübümüzün bugünlere gelmesinde gerek futbolcu, gerekse de teknik adam olarak büyük hizmeti geçen, camiamızın önemli isimlerinden Teknik Direktörümüz Şenol Güneşin aramızdan ayrılması herkesi olduğu gibi bizleri de fazlasıyla üzmüştür.
Son olarak 2009 yılı Ocak ayından itibaren görev yapan ve bu süre içerisinde takımıyla birlikte 1 Lig Şampiyonluğu, 1 Süper Kupa ve 1 de Türkiye Kupası kazanan Güneşe, birlikte görev yaptığı çalışma arkadaşları eski Kaptanımız Ünal Karamana, Şeref Çiçeke, Özcan Bizatiye, Mehmet Kulaksızoğluna, eski oyuncularımız Turgut Kural ve Alper Boğuşluya teşekkürü bir borç biliyoruz.
Onları hiçbir zaman kulüple bağı kopan kişiler olarak görmediğimizin ve bunun bir bayrak değişimi olduğunun bilinmesini istiyoruz.
Her biri kulübümüzün bir parçası olan bu değerli teknik adamlarımıza bundan sonraki yaşamlarında sağlık, başarı ve mutluluklar diliyoruz.
Kamuoyuna saygılarımızla"