Ligde galibiyeti bulunmayan her iki ekip de 3 puan özlemini bir sonraki haftaya bıraktı.
Trabzon 1. Amatör Küme A Grubunda 3. hafta dün oynanan 3 karşılaşma ile tamamlandı. Yavuz Selim sahasında oynanan Çukurçayır Beldespor- Akçaabat Sebatspor mücadelesi 0-0 sona erdi. Her iki ekibin de önemli fırsatlar kaçırdığı karşılaşmaya orta hakem Tolga Sancak hatalı kararlarıyla damgasını vurdu.
HAKEMLER: Tolga Sancak *, Yiğit Çam *, İ. Armağan Gül **
ÇUKURÇAYIR BLD.: Miraç ***, Ali İhsan ** (Dk.85 Abdulkadir ?), Yaşar ***, Onur **, Mehmet **, Eray **, Samet **, Enes ** (Dk.70 Erdi *), Erhan **, Metehan **, Hüseyin ** (Dk.85 Furkan ?)
AKÇAABAT SEBATSPOR: Yahya ***, Emre ***, Samet ***, Emrah **, Hayrullah **, Osman **, Faruk **, Tugay ** (Dk.83 Murat *), Okan ** (Dk.57 Niyazi *), Fatih *** (Dk.65 Miraç *), Yasin **
GOL: Yok