Ligde ilk golünü atan Emre Güral, "Daha fazla şans bulursam daha fazla gol atarım" dedi.
Elazığspor karşısında son bölümde forma şansı bulan ve bulduğu şansı bir gol atarak değerlendiren Emre Güral, çok mutlu. Geçen sezon Bucaspordan büyük umutlarla transfer edilmesine rağmen beklenen performansı bir türlü gösteremeyen ve suskun golcü olarak anılan Emre, Elazığ maçında şeytanın bacağını kırdığını ve gollerinin devamını geleceğini söyledi.
Gol atmayı özlediğini söyleyen Emre, Bu hasreti giderdiğim için çok mutluyum ancak takımda kimin gol attığı önemli değil. Kişisel bir oyun oynamıyoruz. Onur abiyi tebrik etmek istiyorum. Kurtarışı önemliydi takım adına. Penaltından sonra güçlendik. Geçen hafta kaybettiğimiz puanları telafi ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah daha iyi olacağız önümüzdeki haftalarda dedi.