Ligde ve kupada üst üste oynadığı iki maçı kazanan Trabzonsporun yeni avı belli.
ÇIKIŞ SÜRMELİ
Trabzonsporda gözler pazartesi günü deplasmanda oynanacak olan Kasımpaşa maçına çevrilmiş durumda. Ligdeki kötü günlerine deplasmanda Mersin İdmanyurdunu 1-0 mağlup ederek son veren, ardından bu çıkışını kupada oynadığı Antalyaspor maçına da yansıtan Trabzonsporda moraller üst seviyeye çıktı. Antalyayı da tek golle mağlup ederek kupada adını yarı finale yazdıran Bordo-Mavililer, şimdi ligin 24. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maça odaklandı.
KAZANMAK GÜZEL
Yönetim, teknik heyet ve futbolcuların üst üste alınan galibiyetlerle yüzü gülerken, bu çıkışın devam etmesi planlanıyor. Teknik Direktör Tolunay Kafkas, maç kazandıkça işlerinin daha kolay olmaya başladığını söyledi. Kafkas, oyuncularının Antalya maçındaki performansından memnun kalırken, Bunlar yetmez. Trabzonspor olarak bu maçları zaten kazanmalıydık. Önemli olan bunun devamını getirmekte. Ufak tefek eksikliklerimiz var. Bunları da giderince daha iyi olacağız dedi.