Trabzonsporlu taraftarlar Selçuk, Burak ve Umut'a tepkilerini bir pankartla gösterdi.
Trabzonsporlu taraftarlar G.Saray maçında, şu anda sarı-kırmızılı takımda forma giyen Selçuk, Burak ve Umut'a tepkilerini bir pankartla gösterdi.
Bordo-mavili taraftarlar, Avni Aker Stadyumu'nda deniz tarafındaki kale arkasına astıkları pankartta, "İnanmayan, Umutsuz, Burakıp gidenlerin değil; Onurlu Zenginlerin Güneşidir Trabzonspor" sözlerine yer vererek, eski futbolcularına sitemde bulundular.