Ligde son 4 maçından da mağlup ayrılan Pazarsporda Teknik Direktör Şevki Tonyalı, Nazilli Belediyespor maçı sonrasında görevinden istifa ettiğini açı
2-0lık yenilgi sonrasında soyunma odasında sporcularıyla vedalaşan Tonyalının istifasını Sportif Direktör Hasan Baltanın Başkan Hüseyin Yangın ve yönetimine ilettiği ifade edildi. Tonyalının bugün yazılı olarak istifasını yönetime sunacağı öğrenildi.